Szeresd önmagad
Mindenki életében vannak pillanatok, amikor úgy érzi az ő élete a legnehezebb, a legbonyolultabb, hogy nem lesz soha vége a rossz időszaknak, a miért kérdéseknek? Miért most? Miért velem? Miért…Miért…Miért?
olvass továbbMindenki életében vannak pillanatok, amikor úgy érzi az ő élete a legnehezebb, a legbonyolultabb, hogy nem lesz soha vége a rossz időszaknak, a miért kérdéseknek? Miért most? Miért velem? Miért…Miért…Miért?
olvass továbbA tenyered vonalai megmutatják neked, hogy milyen események fognak bekövetkezni a közeljövőben az életedben. Van, aki hisz benne, van, aki butaságnak tartja, de mégis nagyon sokan jósoltatnak a tenyerükből, hogy megtudják, mi fog történni velük a jövőben.
olvass továbbHa húsvét, akkor díszes tojás, csoki nyuszi, csoki tojás, és finomabbnál finomabb sütemények várnak minket az asztalon. Azonban ezekből a finomságokból, csak azok kapnak, akik a legszebb verset mondják. Íme néhány aranyos, és kedves húsvéti locsolóvers, amit kicsik, nagyok, és felnőttek egyaránt könnyen megtanulhatnak.
olvass továbbMinden ember legyen szó nőről, vagy férfiről, valamilyen formában, de szereti a virágokat, növényeket, a természetet. A zöld növények, virágok akár a kertben, vagy a lakásban pozitívan tudnak hatni ránk. Azonban akármilyen hihetetlen is, de nem mindegy milyen virágokkal vesszük körbe magunkat. A személyiségünk, a lelki állapotunk, de akár a csillagjegyünk is befolyásoló tényező lehet. Lássuk a csillagjegyeket, és a hozzájuk tartozó csodaszép virágokat:
olvass továbbIgaz, hogy lassan, de elértünk arra a szintre, hogy nem néznek a sikeres nőkre, úgy, mintha szellemet látnának. Igen nőket írtam. Ugyanis egyre több sikeresebbnél, sikeresebb lányok, nők, hölgyek jutnak feljebb, és feljebb a ranglétrán, és futnak be óriási karriert.
olvass továbbSajnos van, hogy említésre sem méltatnak téged. Pedig nem kell félni tőled. Én is sokszor elgondolkodtam már, hogy mit is mondhatnék neked. Most is rengeteg minden kavarog a fejemben.
olvass továbbGyönyörű napsütéses idő. Madárcsicsergés. Tökéletes nap egy hatalmas kirándulásra, vagy egy kisebb nyaralásra. Egy baj van csak. Utálod a tömeget, a zajt, a rengeteg turistát. Szívesebben fedeznéd fel most a világnak egy csendesebb, nyugodtabb részét, ahol kedvedre sétálgathatsz a csodaszép macskaköves utcákon, anélkül, hogy jobbról, balról kerülgetned kéne az embereket. Ne aggódj, mert vannak ilyen helyek…csak figyelj, és ha kedvet kaptál, már pakolhatsz is, és irány a várva várt pihenés.
olvass továbbMárcius 8-a nemzetközi Nőnap. Ez alkalomból összegyűjtöttünk néhány fantasztikus, elképesztően inspiráló nőktől idézeteket nektek Nőnap alkalmából. Van köztük, aki még ma is él, és van, aki már sajnos nincs közöttünk.
olvass továbbAmikor szülés utáni depresszióról hallunk, elsősorban az édesanyákkal kapcsoljuk össze. Hihetetlen lehet egyesek számára, de a szülés utáni depresszió bizony apáknál is előfordulhat. Számos kutatás kimutatta, hogy a férfiak egytizede szenved tőle, miután megszületett a gyermeke. Ami viszont talán segítség lehet, hogy jellegzetes tünetei vannak. Lássuk melyek ezek.
olvass továbbSzeretném leszögezni, természetesen tudom, hogy vannak kivételek, és tisztelet a kivételnek, illetve azzal is tisztában vagyok, hogy mi nők sem vagyunk tökéletesek, és igen mi is rendelkezünk némi önző, és egoista hajlammal, de, ha tetszik, ha nem, a férfiak, sajnos, ők még mindig ezerszer önzőbbek, és egoistábbak, és sajnos vannak, akik ezt tudják magukról, de nem hajlandóak tenni ellene... épp ezért ne is csodálkozzanak, hogy miért hagyják el őket a nők…
olvass továbbA szeretet szerelemmel karöltve, egy semmihez nem fogható, csodálatos érzés. Persze csak akkor, ha viszonozzák. Ha nem, akkor fájdalmas vágyakozás, egész éjjel át tartó könnyáradat, és emellett az önbizalom is tönkremehet. Biztos, hogy veled is előfordult már az eddigi életed során, hogy minden ok nélkül, megmagyarázhatatlanul, de olyan férfiba szerettél bele, akibe nem kellett volna, mert sajnos ő nem viszonozta a szerelmedet.
olvass továbbMinden embernek megvan a saját vágya, célja, álma. Aztán amikor eltelik egy év egy szempillantás alatt, akkor hirtelen végiggondoljuk, hogy mi is történt az elmúlt 365 napban. Milyen sikerek, kudarcok értek minket. Ennek hatására pedig különböző fogadalmakat teszünk, hogy a következő év minél jobban sikerüljön.
olvass továbbA babona, vagy hiedelem, szűkebb értelemben, a világ mágikus szemléletéből fakadó tévhit. A babonás ember, a dolgoknak, vagy az eseményeknek mozgatójaként mindig természetfeletti erőket képzel el. Lássuk, melyek a legjellemzőbb hétköznapi babonáink.
olvass továbbPár nap és itt a karácsony. A legtöbb családnál már érezhető a konyhából áradó mézeskalács illat, felkerültek az ablakba a szebbnél szebb díszek, és elkezdtük becsomagolni az ajándékokat is.
olvass továbbSoha nem gondoltam volna, hogy egyszer eljön majd az a nap, amikor végre kimondom, hogy köszönöm neked. Soha nem gondoltam, hogy elég erős vagyok ahhoz, hogy túléljem azt a káoszt, amit az életemben okoztál. Akkoriban azt gondoltam, hogy annyira mélyen bent ragadtam a soha véget nem érő nyomorúságban, hogy soha többé nem talál rám a boldogság.
olvass továbbGyönyörű napra ébredtünk. December 24-e van, szenteste. A szeretet és a béke ünnepe. A mai napon adni, törődni, szeretni kell. Sajnos elég megterhelő napok, hetek, hónapok vannak mögöttünk. Ma meg kell állni, venni egy nagy levegőt és megpihenni picit.
olvass továbbKarácsonykor szeretünk minél több fényt csempészni a fárasztó hétköznapokba. Az e-mailek, üzenetek, sms-ek helyett szívesebben küldünk képeslapokat régen nem látott szeretteinknek, akikkel sajnos karácsonykor sem tudunk sajnos találkozni. Ha esetleg valami miatt nem volt időd képeslapot küldeni, akkor se szomorkodj! Pótolhatod egy kedves, ünnepi versecskével is, amit üzenetben küldhetsz el.
olvass továbbApa nélkül felnőni nagyon nehéz, és fájdalmas lehet egy nő életében. De nem szabad kétségbeesned, minden erőd megvan ahhoz, hogy átvészelj minden nehézséget, amelyet az élet eléd rak. Minden nehézséget, amellyel szembesülsz majd, le fogsz győzni, mert tudod, hogy bármi sikerülhet, mindaddig, amíg hiszel önmagadban.
olvass továbbNemrég egy kedves barátom küldött nekem egy üzenetet, amelyben megkérdezte, ha meghívhatnék bárkit vacsorára, legyen az élő, vagy már elhunyt, kik lennének azok emberek? Gondolkodás nélkül visszaírtam neki, hogy az Édesanyám szülei, az én Nagyszüleim, akik már sajnos nem élnek, és akik nagyon hiányoznak…
olvass továbbTe egy okos, intelligens, hihetetlen, vicces, gyönyörű, különleges, érzéki, egyedi nő vagy. Tudsz magadra vigyázni, tisztában vagy a saját értékeiddel, pontosan tudod, mit akarsz elérni az életben. Úgyhogy kérlek, világosíts fel engem, mi is a te valódi problémád?
olvass tovább